Hizmetlerimiz

Parsiyel taşımacılık hizmetini, ürünü az olan şahıs ya da kurumların daha ekonomik yoldan nakliye hizmeti alabilmesini sağlayan bir lojistik hizmeti olarak söyleyebilirz. Kürklü Nakliyat aynı güzergahtaki birden fazla farklı müşterilerin parçalarınızı(palet , sandık) aynı kamyon veya tır ile taşıyarak taşımanızı ekonomik hale getirmenize olanak sağlamaktadır.

Yüklerinizin ya da değerli eşyalarınızın taşınması, yüklenmesi ya da indirilmesi sırasında karışma ihtimalinden endişe duyabilirsiniz. Kürklü Nakliyat olarak bizler, yüklerinizi izleyeceğimiz güzergah doğrultusunda, eşyaların araçtan indirilmesi sırasına göre (önce indirilecek yük, aracımıza en son sırada yüklenerek) yükleme yapıyoruz. Eşyalarınızın sizin adınıza envarterini çıkartıyoruz. Bu sayede, güzergah boyunca sırası ile hazırladığımız envarter doğrultusunda indirme ve teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz.

Taşıtmayı düşündüğünüz eşyalarınızın listesini mail formumuza yazabilir ya da direk bizi arayarak taşıma ve teslim süresi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.