ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Kürklü nakliyat olarak uzman kadromuzlar şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Şehirler arası nakliyat esnasında eşyalar zarar görmemesi için özenle ve titizlikle ambalajlama işlemi yapılmaktadır. Şehirlerarası nakliyat özellikle kaliteli firmalar tarafından yapıldığı takdirde ürünlerinize herhangi bir şekilde hasar veya problem olmadan gerçekleştirilmekte ve şehirler arası nakliyat olarak nakliyat konusunda hassas çalışmalar yapılarak titiz ve güvenilir şekilde nakliyat işlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

ŞEHİRİÇİ TAŞIMACILIK

EKONOMİK ve HIZLI lojistik faaliyetlerimiz kapsamında; şehir içi ve şehirler arası tır, kırkayak, kamyon, kamyonet ve parsiyel nakliye hizmetlerini siz müşterilermize sunmaktayız. Yükünüz size yük olmasın, arayın yükünüzü taşıyalım.

Hakkımızda ;

1991 yılından bu yana 28 yıldır uzman tecrübeli ve Güler yüzlü ebimizle güvenilir Hizmet vermekteyiz

Misyon Ve Vizyonumuz ;

Misyonumuz, araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, taşımacılık hizmetleri sunmak ve müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak.

Kalite Politikası ;

Rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında hizmetin sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır. Bu amaçla firmamız; "VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ TATMİNİ" sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir. İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası

Tüm personelimiz sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır" felsefesinden hareketle, İSG Politikası aşağıdaki esaslardan oluşmaktadır.

  • Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye indirgemeyi,
  • İSG uygulamaları ile ilgili sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapmayı,
  • Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermeyi,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatlarına ve ilgili yasalara göre hareket etmeyi,
  • İşletme sınırlarımız içerisinde, tedarikçi ve taşeronlarımızı da yukarıdaki esaslar çerçevesinde yönlendirmeyi beyan ve taahhüt ediyoruz.

  • Kürklü Nakliyat Olarak Çözüm Ortağınız Olmaktan Gurur Duyuyoruz.

    HEMEN ARA